Összeszerelő Operátor

Gs yuasa magyarország kft. - Miskolc
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Az összeszerelési folyamatok elsajátításaTermékek összeszerelése a munkautasítás szerintEgyszerűbb gépkezelési feladatok ellátásaPrecíz, felelősségteljes munkavégzésMunkaterület tisztántartásaCafeteria havontaHavi teljesítmény, illetve jelenléti bónusz+100% helyi bérlet támogatásBejárás támogatásKarrier lehetőség munkavállalói értékelés alapján, emelkedő bérsávokkalMűszakos munkarendCsaládbarát munkahelyEgyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények munkatársi ajánlási bónusz, dolgozói vásárlási kedvezmény, egészségügyi szűrővizsgálati és szakrendelési kedvezmények stb. Hosszú távú munka, fejlődési lehetőség, határozatlan idejű munkaszerződésTiszta és modern munkakörnyezetA jövő technológiájaMinőségszemléletTermelésben szerzett tapasztalatJó kézügyesség, önálló munkavégzésHa dolgoztál már ipari környezetbenHa azonnal munkába tudsz állniMotivált vagy és tanulni szeretnél