Online Marketing Manager

Patika management kft. - Budapest
30+ napja (17/05/2024)

munkaköri leírás

Digitális platformok menedzselése, karbantartása, fejlesztéseOnline és social kommunikációs kampányok tervezése, kivitelezésePartnereink részére online marketing csomagok kidolgozása, és kampány menedzsmentOnline marketing eszközeink értékesítésének támogatásaEredmények mérése, riportok készítéseKapcsolattartás gyártókkal és ügynökséggelRendszeres egyeztetés a társosztályokkalversenyképes bérezés és juttatási csomagmobiltelefonmegbízható vállalati háttérfiatalos csapatHome office lehetőséget nem tudunk biztosítaniMinimum 2-3 év online marketingben szerzett tapasztalatGoogle Analytics ismeretMagabiztos tudás az online eszközökrőlForgalomterelő eszközök ismerete és használataWebshop online marketingben szerzett tapasztalat előnyJó előadói készségJó problémamegoldó képességProaktív hozzáállás, önálló munkavégzés