Online Marketing Manager

Well pharma kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Munkalehetőség az étrend-kiegészítők világában változatos célcsoportokkal. Keressük csapattagunkat, aki szeret önállóan dolgozni és egy tapasztalt csapattal közösen gondolkodva érni el sikereket.Ismerd a Meta hirdetéskezelő működését és gyakorlottan mozogj a különböző kampánytípusok között;
Tudd megkülönböztetni a kampánycélokat, és tudd, hogy mit és miért használsz.Google ads kampányok működését ismerd és értő módon dolgozz benne.Webshop menedzsment.Hírlevélküldő rendszerekkel dolgozz bátran és magabiztosan.Légy képben a vizuális trendekkel és tudj briefelni kreatív kollégákat, alvállalkozókat.Projektmenedzsment szemléleteddel segítsd a határidők betartását és tudd betartatni az alvállalkozókkal is.A meglévő influenszerekkel szorosan működj együtt, miközben proaktívan keress célcsoportsepcifikusan az új kapcsolatokat.Fotózások, forgatások szervezése social mediára gyors, jól fogyasztható, trendeken alapuló tartalom megvalósítása videógyártó csapattal.Jó szövegírási készség:
„érezd a friss a trendeket”.Jó szervezőképesség bátran nyúlj a telefonhoz és szervezz le fotózásokat, meetingeket.Próbaidő után hibrid munkavégzés lehetőségére nyitottak vagyunk.Cégünk vonzó juttatási csomagot kínál, beleértve a versenyképes fizetést, a rugalmas munkaidőt és a széles körű szakmai fejlődési lehetőségeket.Ha olyan személy vagy, aki szereti a kihívásokat, és szívesen dolgozik egy dinamikus csapatban, várjuk a jelentkezésed.Felsőfokú végzettség a marketing vagy egyéb releváns területen.Legalább 3 éves tapasztalat a marketing területén.Analitikus szemlélet, elemzési készséggel és törekvés az adatvezérelt döntéshozatalhoz.Kiváló elemző és problémamegoldó képességek.Tapasztalat a digitális marketing területén, beleértve az online kampányokat és az ügyfélszerzést.Hatékony projektmenedzsment készségek és tapasztalat a csapat irányításában.Meta hirdetéskezelő használat.Agilis, proaktív munkavégzés.Meta hirdetéskezelő beható ismerete.Shoprenter ismerete.Hírlevélkezelő szoftverek ismerete.Facebook csoportok koordinációjában szerzett tapasztalat.