Marketing Manager

Nutri8 sales group kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Elsősorban online és offline projektek menedzsmentjeÚj termékvonalak bevezetése, brand managmentContent calendar készítése és tartalomírásGrafikus és videós brief-elése, vizuális anyagok elkészíttetéseEgyüttműködés a grafikai, sales területekkelFacebook-, Instagram-, Youtube, Google- hirdetések tervezése, koordinálásaKapcsolattartás partnerekkel és szponzorált sportolókkalRiportok és prezentációk készítéseInfluencer kampányok koordinálásaMarketing tervek készítése, brand arculat kezeléseVáltozatos munkavégzésFolyamatos fejlődési lehetőségKreatív feladatokFiatal, lendületes csapatVersenyképes fizetés3-5év gyakorlati tapasztalat marketing, elsősorban online területenFacebook, Youtube, Instagram hirdetések lehetőségeinek ismereteFacebook business/ Ads manager ismereteMagabiztos kommunikációStratégiai tervezési képességKreatív fogalmazási készségJó problémamegoldó készségPrecíz, alapos és strukturált munkavégzésAngol nyelv min. középfokú ismereteEgyéb online marketing tapasztalatAdobe Photoshop és egyéb szerkesztő szoftverek gyakorlati ismereteSport, mozgás iránti elkötelezettségEgészséges életmód iránti érdeklődésEgyéb nyelv ismerete