B2b Brand Marketing Manager

Natur tanya hungary kft - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

A cég és termékeinek brand építése Éves marketing tervezés média megjelenési naptárba rögzítve FB, INSTA, YouTube, LinkedIn, hírlevelekOnline marketing kampányok megvalósításában való aktív részvételÚj termék bevezetés támogatása kreatív tartalmak előállításával PPC kampányok beállítása, optimalizálása és menedzseléseRendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvételInfluencer marketing támogatásaSzoros együttműködés a marketing vezetővel Kampány teljesítmény értékelések készítéseSzakirányú felsőfokú marketing végzettségÍrásban és szóban is kiváló kommunikációs készségReleváns, magas szintű szoftveres és hardveres ismeretekKépszerkesztő program ismerete CanvaHírlevélküldő rendszer ismerete MailChimpFacebook / Google hirdetések terén szerzett tapasztalatAngol nyelvismeretMinimum 3 év B2B marketing területen szerzett tapasztalatÉtrend-kiegészítők piacán szerzett tapasztalatKKV környezet ismerete Grafikai szerkesztőprogramok ismerete