Junior Manager Brand Management

Haribo hungária kft. - Nemesvámos
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat éves trade marketing tevékenységéhez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése;
POS anyagok tervezése, fejlesztése, sales igényeknek megfelelően a készletek kezelése;
piackutatási riportok alapján a piac és a versenytársak elemzése, riportok és kimutatások készítése, trendek meghatározása;
a márka teljesítményének értékelésefelelős a feladataihoz tartozó költségvetés betartásáérttermékportfólió kialakításában való részvétel, termékismertetők készítéseaktív részvétel a normál, in-out és szezon szortiment termékkínálatának kialakításában és megvalósításábanriportok, prezentációk, kimutatások, oktatási anyagok készítése magyar és angol nyelvenegyéb eseti, a vállalat hatékony működését biztosító projektekben való aktív részvételszerződésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátásakapcsolattartás a hazai és nemzetközi társosztályokkala marketing vezető munkájának támogatásabiztos nemzetközi élelmiszeripari háttérkiemelt alapbérmagas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt is13 havi fizetés100% bérlet támogatáshavi dolgozói ajándék cukorkacsomagokdolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező ároncéges rendezvényekünnepi HARIBO ajándékcsomagokdolgozói mobilelőfizetés programfejlődési lehetőség cégen belüligényes munkakörnyezet Munkavégzés helye:
Nemesvámosfelsőfokú végzettség preferáltan marketing szakirányúFMCG szektorban szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat brand manager vagy marketing manager pozícióbanaktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyarántmagas fokú Microsoft Excel és PowerPoint ismeret jó prezentációs készségerős vizuális látásmód és kiemelkedő kommunikációs képességekkreativitás és innovatív látásmódmegoldásorientált gondolkodásmód,kiemelkedő problémamegoldó képesség, jó szervező készségprecíz, pontos, minőség-, határidő- és eredményorientált munkavégzés önállóan és csapatban együttműködvetalpraesett, határozott személyiség, pro-aktivitás„B” kategóriás jogosítványAdobe Photoshop, Illustrator programok ismeretenémet nyelv ismerete