Office Manager

Human telex advertising & event - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Téged keresünk, ha:
Csodásan megoldasz minden kihívást,nem okoz gondot, hogy gyorsan kapcsolatot teremts és jól kijössz mindenkivel,szeretsz rendet tartani, mindig rendezkedsz,örömmel látsz vendégül másokat, látod el a háziasszony/házigazda szerepet,gyors és precíz vagy,az adminisztrációt sem tartod unalmasnak,imádsz shoppingolni, rendelni, beszerezni,csapatjátékos vagy, tudsz mások fejével is gondolkodni,mindig vannak ötleteid, hogy feldobd a környezetedet. Óbudai irodánkban jókedvű, fiatalos, jó fej csapat, pörgős munkanapok és színes, változatos feladatok várnak:
recepciósként az érkezők fogadása, elirányítása, vendégül látása,küldemények, futárok szervezése, fogadása, postázás,irodavezetőként az iroda rendben tartása, üzemeltetése a takarítás koordinálásától kezdve a növények ápolásán át a konyhai teendőkig,a kollégák munkájának támogatása,statisztikák vezetése, adminisztráció, pénztár kezelése,részvétel az iroda dekorálásban és az irodai csapatépítő események, képzések szervezésében,időnként projektasszisztensi feladatok.Korrekt és piacképes, a szakmai tapasztalatodnak megfelelő fizetést.Bónuszrendszert.Fejlődési lehetőséget, képzéseket.Jó hangulatú csapatépítőket. Irodánk címe:
1036 Budapest, Lajos utca 74-76.Office programok teljeskörű ismerete.Minimum középfokú végzettség.Társalgási szintű angol nyelvtudás.