Front Office Manager Gh-1443

Talentis group zrt. - Balatonalmádi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Szállodai recepció munkájának irányítása, napi szinten történő megszervezése
A recepció személyzetének betanítása, folyamatos képzése
Vendégek magas szinten történő tájékoztatása és kiszolgálása
Ügyeletes vezetői feladatok ellátása
A részleg munkaügyi kötelezettségeivel járó feladatok ellátása
Napi, heti, havi riportok készítése, szervizszámlák nyomon követése
Havi zárással kapcsolatos teendők elvégzése
Panaszkezelés, problémamegoldás
Szálloda egyéb részlegeivel történő kapcsolattartás a minél magasabb szintű szolgáltatás és vendégélmény biztosításának érdekébenSzakmailag sokszínű, komplex feladatkör
Versenyképes jövedelem
Egyéb juttatások
Stabil, megbízható nagyvállalati háttér
Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belüllegalább 5 éves szállodai recepción szerzett releváns tapasztalat, illetve 1-2 éves részlegvezetői vagy helyettesi pozícióban szerzett tapasztalat
Empatikus személyiség
Határozott, pontos, gyors, precíz munkavégzés
Önálló és csapatban történő munkavégzés
Rugalmas műszakbeosztás vállalása
Angol és német nyelv magabiztos ismerete, további idegen nyelv előny, de nem feltétel
Hostware program magabiztos ismerete