New Business Key Account Manager

Frame group kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

Új partnerek felkutatása, megszerzése országos szintenÜzleti tárgyalások szervezése és azokon történő aktív részvételÉrtékesítéshez kapcsolódó árajánlatok és tenderek kidolgozásaSzerződések előkészítése és megkötése, szerződéses feltételek megtárgyalásaÚj üzleti lehetőségek feltárása és kiaknázásaKonkurencia feltérképezése. nyomon követéseFolyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel, maximális elégedettségük biztosítása jó üzleti kapcsolat fenntartásaStabil háttér, szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakör, támogató csapatVersenyképes fizetésFejlődési és előmeneteli lehetőségCéges autó magánhasználatra isCéges telefon, laptopKiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességEredmény- és megoldásorientált személyiségFelsőfokú végzettség5 év értékesítési területen szerzett tapasztalat, B2B szolgáltatási szektorbanTárgyalóképes angol nyelvtudás“B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlatIngatlanüzemeltetési és/vagy kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalatProaktív hozzáállás