Nemzetközi Fuvarszervező

Ludovics trans kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi furgonos fuvarmegoldások kidolgozása optimális járműkihasználás menténKapcsolattartás és együttműködés partnerekkelGépjármű-vezetők koordinálása, ellenőrzéseFuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése és kapcsolódó adminisztráció viteleKis csapatban nagy szerep – családias, barátias légkör, ahol a munkád hatással van az eredményekreHybrid munkavégzés, egészséges home-office és iroda arányt biztosítunkFejlődési teret kínálunk, hogy együtt szintet léphessünkJó fizu;
korrekt alap- és egy ösztönző mozgóbér + benzinpénzNemzetközi fuvarszervezésben szerzett tapasztalatAngol kommunikációképes nyelvtudásMagabiztos és ügyfél-centrikus fellépésKitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képességekPozitív, dinamikus, kezdeményező és önálló személyEredmény-orientált, kitartó, felelősségteljes személyiségKölcsönös fejlesztésre, fejlődésre való nyitottságFurgonos fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel