Nemzetközi Fuvarszervező

Easyhiring services kft. - Püspökladányi Járás
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Munkáltató vállalkozás közúti teherszállítási feladatokat végez saját járműparkkal, a fuvarszervező fő feladata a kamionflotta rentábilis mozgatása Az aktuális helyzetet átlátva szervezi a kamionok útjait, rendszerben gondolkodva, a járművekre összességében is tekintve A potenciális alvállalkozók felkutatása, a fuvarozási feladatok kiosztása, követése, szállítmányozói adatbázis naprakészen tartása. Kapcsolatot tart mind a gépkocsivezetőkkel, mind a föl- és lerakó telepekkel, mind a megbízókkal Nemzetközi szállítási megbízások nyomon követése, járműkövetés Kamionok útvonalának megtervezése, üzemanyagköltség, autópályadíjak, érkezési idő kiszámolása Beszámolók és kimutatások készítése, fuvarfeladatok adminisztrálása, napi forgalmi adatok feldolgozása, ügyfélelemzés Felelős a közúti szállítással kapcsolatos operatív tevékenységek (pl. a járművek és járművezetők beosztása és munkaideje, a járművek be- és kirakodása) összehangolásáért, a gépkocsivezetők napi szintű koordinálásáért, teljesítményük folyamatos ellenőrzéséért, járművezetők elszámoltatásáért
Tapasztalatok, elvárások:
Legalább középfokú végzettség Pár év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat Nyelvi készség:
Angol tárgyaló képes Személyiséged:
Kiváló szervezési- és problémamegoldó készség Stressztűrő képesség Vezetői attitűd Megoldásorientált gondolkodásmód Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office) Önálló munkavégzésre való képesség
Munkavégzés helye
Püspökladány