Nemzetközi Fuvarszervező

Melon hr technology kft. - Hajdú-Bihar
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

40 db szerelvénnyel dolgozó, évtizedek óta működő gabonafuvarozó családi vállalkozás püspökladányi fuvarszervező csapatába keres nemzetközi fuvarszervező kollégát - versenyképes fizetéssel, hosszú távú együttműködési céllal. Büszkék vagyunk rá, hogy cégünk sikeresen ötvözte a családi vállalkozások hagyományos értékrendjét a multik strukturált működési folyamataival. Hiszünk a megbízhatóságban, az adott szóban, ahogyan a szabályozott folyamatokban és a töretlen fejlesztésben is.
Feladatok
Munkáltató vállalkozás közúti teherszállítási feladatokat végez saját járműparkkal, a fuvarszervező fő feladata a kamionflotta rentábilis mozgatása
Az aktuális helyzetet átlátva szervezi a kamionok útjait, rendszerben gondolkodva, a járművekre összességében is tekintve
A potenciális alvállalkozók felkutatása, a fuvarozási feladatok kiosztása, követése, szállítmányozói adatbázis naprakészen tartása.
Kapcsolatot tart mind a gépkocsivezetőkkel, mind a föl- és lerakó telepekkel, mind a megbízókkal
Nemzetközi szállítási megbízások nyomon követése, járműkövetés
Kamionok útvonalának megtervezése, üzemanyagköltség, autópályadíjak, érkezési idő kiszámolása
Beszámolók és kimutatások készítése, fuvarfeladatok adminisztrálása, napi forgalmi adatok feldolgozása, ügyfélelemzés
Felelős a közúti szállítással kapcsolatos operatív tevékenységek (pl. a járművek és járművezetők beosztása és munkaideje, a járművek be- és kirakodása) összehangolásáért, a gépkocsivezetők napi szintű koordinálásáért, teljesítményük folyamatos ellenőrzéséért, járművezetők elszámoltatásáért
Elvárások
Csapatmunkában való hatékony közreműködés
Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
Stressztűrő képesség, higgadt kommunikáció
Megoldásorientált gondolkodásmód, proaktív személyiség
Magabiztos számítástechnikai ismeretek
Hasonló területen (logisztikus, közúti árufuvarozási ügyintéző, szállítmányozási diszpécser) szerzett tapasztalat
Előnyök
Fuvarbörzék, nyomonkövető rendszerek ismerete
Gabonafuvarozásban szerzett tapasztalat
Nemzetközi fuvarszerzésben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk
Évtizedek óta működő gabonafuvarozó vállalkozás 7 fős fuvarszervező csapatába
Valóban fejlődő, stabil vállalati háttér
Támogató vezetés, korrekt kommunikáció, amit ígérünk, be is tartjuk
Bejelentett, hosszútávú, stabil munkaviszony
Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
Versenyképes, pontos bérezés
Céges laptop, mobiltelefon
Hosszútávú, stabil, korrekt munkahely
Munkavégzés helye
Magyarország, 4150 Püspökladány