Nemzetközi Fuvarszervező

''happ'' kft. - Márkó
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

A fuvarszervezés munkafolyamatainak szervezése, irányítása, ellenőrzéseA gépkocsivezetők folyamatos koordinálása, ellenőrzéseKapcsolattartás a külföldi partnerekkel, alvállalkozókkalFuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálásaTeljesítménytől függő havi bónusz az alapbéren felülTámogató, "
Szerethető Munkahely"
díjas környezetStabil pénzügyi háttérSzakmai fejlődési lehetőségCéges mobiltelefonFiatalos, kellemes munkahelyi légkörFuvarozásban vagy szállítmányozásban szerzett releváns tapasztalatIdegen nyelv angol és/vagy német ismereteSzakirányú végzettségKiváló problémamegoldó képesség, határozottság, önállóságTerhelhetőség, stressztűrő képességSzervezőkészség, jó kapcsolatteremtő képesség, hatékony munkavégzésFelhasználói szintű számítógépes ismeretek