Nemzetközi Szállítmányozási Ügyintéző, Fuvarszervező

Wahr cargo kft. - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Árajánlatok készítésefuvarszervezési feladatokalvállalkozók munkájának koordinálásaügyfelekkel való kapcsolattartásfuvarokmányok ellenőrzése, feldolgozásaszállítások adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerbenszerződések, tanúsítványok készítésemegbízások, teljesítések nyomon követéseminőségbiztosítási rendszer dokumentálásapiackutatás, marketing feladatokügyfélreferenciavállalati stratégia kialakításakiemelkedő fizetés, már a betanulási időszakban isfiatalos, eredményorientált csapatEU konform irodai környezetelőrejutási lehetőséghavi/éves teljesítmény prémiumokrugalmas munkaidőszolgálati gépkocsi lehetőségeközépfokú végzettségnémet vagy angol nyelv társalgási szintű ismeretefelhasználói szintű számítógép kezelési és alkalmazási ismeretekmegbízhatóság, önállóság, lojalitás, problémamegoldó készség, proaktivitásfuvarszervezői munkakörben, vagy sales/marketing területén szerzett tapasztalatműszaki ismeretektovábbi idegen nyelv ismerete olasz, spanyol stb. Magas szintű kommunikációs készség