Nemzetközi Fuvarszervező

Vajda-papír kft. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi saját flottás fuvarozási ajánlatkérésekre megoldások, árajánlatok kidolgozásaMegfelelő fuvareszközök biztosítása, fuvarfeladatok kiosztása, nyomon követése Saját fuvareszközös gépkocsivezetők napi szintű koordinálása, teljesítményének folyamatos ellenőrzése, vezetési és pihenőidők betartatása, járművezetők elszámoltatásaTársasági fuvareszközök optimális kihasználása a kiemelkedő vevői szolgáltatás érdekébenSzállítások folyamatos nyomon követése, felmerülő problémák kezeléseFuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátásaEgyüttműködés a cég többi szervezeti egységévelBérezés megegyezés szerintCafeteria juttatásÉtkezési hozzájárulásVállalati termékcsomag higiéniai termékekbőlHome office lehetőségFelelősségteljes, változatos munkakörNagyfokú önállóságStabil, hosszú távú munkalehetőség1-3 év szakmai tapasztalatFelhasználó szintű számítástechnikai ismeretAngol nyelv ismeretére szóban, írásbanHumorérzékJó kommunikációs képességMunka szereteteEgyéb idegennyelv tudásBármely vállalatirányítási rendszer ismerete