Műszerész

Trenkwalder magyarország - Sopronkövesd
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Műszerész
Leírás
Autóipari partnerünk számára keresünk munkatársat Műszerész pozícióba.
Műszerész
Feladatok
Automata üzemű gépek rendelkezésre állásának biztosítása;
Termelés támogatása;
Gyártás felügyelete, technológiai berendezések üzemeltetésével kapcsolatos hibaelhárítási feladatok elvégzése;
Részvétel elő- és nullszéria gyártásban;
Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése.
Elvárások
Villanyszerelő, mechatronikai vagy mechanikai végzettséggel rendelkezel;
PLC vezérlésű pneumatikus gépek karbantartásában szerzett gyakorlattal rendelkezel;
Vállalod a 3 műszakos munkarendet;
Előny:
- idegen nyelvismeret
Szervo hajtások vagy bármilyen más elektromos eszközök üzemeltetésében, paraméterezésében szerzett gyakorlat.
Amit kínálunk
Nálunk a legkorszerűbb technológiákkal dolgozhatsz egy szakmailag kompetens csapat tagjaként;
Stabil, hosszú távú, innovatív munkahelyet kínálunk;
Ingyenes szálláslehetőség;
Termékeinket a világ szinte összes gépjárművében megtalálod;
Felkészült kollégákés elérhető vezetők segítik a munkádat;
Munkatársi TámogatóProgrammal gondoskodunk rólad.
Munkavégzés helye
Sopronkövesd

Jelentkezzen most a következőre:
Műszerész