Karbantartó Műszerész

Dreher sörgyárak zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Műszerek, PLC és egyéb vezérlés- és szabályozástechnikai rendszerek felügyelete, karbantartása és szükség szerinti javítása.A termelési műszerek, kalibrálásának és pontossági vizsgálatának elvégzése és adminisztrálása.Javaslattétel az automatizálási rendszer fejlesztésére és a kivitelezés lebonyolítása.Alap elektromos ismeretek rajzolvasás, elektromos szekrényben végzendő munkák. Béredet minden hónap első munkanapján megkapodAlapbéred mellé Cafeteriát adunkBónusszal jutalmazzuk teljesítményedetA szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodraDolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnakDolgozói sört biztosítunk a kollégáknakEgészségbiztosítási lehetőséget is nyújtunkMinimum középszintű műszaki végzettség műszerész, elektromos területen szerzett és/vagy technikusi végzettségHardveres számítógép alapszintű ismeretekSzámítógépes ismeretek Office, SAP előny1-2 év termelő üzemben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk. :
Rugalmas munkavégzés, flexibilitásMunkaidő:
Jelenleg H - P, 6.00-14.00 Légy része te is a sör előállítási folyamatnak, jelentkezz hozzánk még maElkötelezettek vagyunk egy olyan munkahely kialakítása mellett, ahol tiszteletben tartjuk a különbözőséget és mindenkit támogatunk abban, hogy valóban önmaga lehessen.Az Asahi Europe &
International-nél, így a Drehernél is hiszünk abban, hogy mindenki úgy képes ragyogni, ahogy van – korra, nemre, etnikai és szexuális irányultságra, fogyatékosságra, vallásra vagy egyéb meggyőződésre való tekintet nélkül. Támogatni szeretnénk Téged is abban, hogy bátran vállald egyéniségedet és szeretnénk, hogy tudd, bárki is vagy, bármilyen körülmények között is élsz, itt úgy fogadunk el, ahogy és aki vagy.