Elektronikai Karbantartó Műszerész

Humancentrum - Marcali Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Elektronikai karbantartó műszerész
Leírás
Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.
Feladatok
Az berendezéseik önálló elektromos javítása, karbantartása
Az üzemrészek gépeinek, berendezéseinek villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján
Javítás és hibaelhárítás a technológiai gépekben
Elvárások
Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség
Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság
Munkaidő
3 műszak vállalása
Amit kínálunk
Bér a mindenkori szakmunkás minimálbér felett
+30%-os, 40%-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék
13. havi fizetés
6 hónap után Cafeteria
Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
Jelenléti, minőségi bónusz
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
Nagykanizsa,Pogányszentpéter,Kaposvár,Gyenesdiás,Lengyeltóti,Somogyvár,Tapsony,Nagyatád,Csokonyavisonta
Előnyök
Számítógépes ismeretek
Több végzettség együttes megléte
+30%-os műszakpótlékok
Munkavégzés helye
Marcali és környéke