Elektronikai Karbantartó Műszerész

Humán centrum kft. - Marcali Járás
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Marcali telephelyű partnercégünkkel 15 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 800 embert foglalkoztat.
Feladatok:
A berendezéseik önálló elektromos javítása, karbantartása
Az üzemrészek gépeinek, berendezéseinek villamos egységeinek önálló javítása, karbantartása
A munkahelyi vezetője által meghatározott feladatok elvégzése a rendelkezésre álló dokumentáció alapján
Javítás és hibaelhárítás a technológiai gépekben
Elvárások:
Elektronikai műszerész, erősáramú gépszerelő és/vagy villanyszerelő szakmunkás végzettség
Legalább 3 éves releváns (karbantartás területén szerzett) szakmai tapasztalat
Felelősségtudat, csapatszellem, megbízhatóság, határozottság
Munkaidő
3 műszak vállalása
Amit kínálunk
Bér a mindenkori szakmunkás minimálbér felett
+30%-os, 40%-os műszakpótlékok
100%-os túlórapótlék
13. havi fizetés
6 hónap után Cafeteria
Próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
Jelenléti, minőségi bónusz
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak
Nagykanizsa,Pogányszentpéter,Kaposvár,Gyenesdiás,Lengyeltóti,Somogyvár,Tapsony,Nagyatád,Csokonyavisonta
Előnyt jelent:
Számítógépes ismeretek
Több végzettség együttes megléte
Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:
00-17:
00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a [email protected] e-mail címen is kaphat.