Elektronikai Műszerész

Thalesnano zrt. - Szeged
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Elektronikai és gépészeti szerelési feladatok elvégzéseMérési és tesztelési feladatok ellátása, jegyzőkönyvek önálló elkészítése és kiértékeléseEgyüttműködés a kapcsolódó szakterületek képviselőivel fejlesztési projektjeik során, a specifikációtól a termék kibocsátásig projektcsoporton belülRészmodulok szerelése és megfelelőség tesztelése, specifikáció alapjánTermékek összeszerelésének és tesztelésének támogatása, dokumentációk készítése működési leírás, felhasználói útmutató, teszt jegyzőkönyvNyomtatott áramkör tervezés és szoftverfejlesztési folyamatok támogatásaGépészeti rendszerek építése, magas nyomású csőszerelvények és modulok szereléseVersenyképes juttatásVáltozatos és kreatív munkaSzakmai kihívásSzakmai fejlődési lehetőségVonzó és motiváló munkakörnyezetElektronikai technikus vagy elektronikai műszerész végzettségLegalább 2 év szakmai tapasztalatSzámítástechnikai ismeretek:
MS OfficeKözépfokú angol nyelvtudás'B' kategóriás jogosítványKülönböző területre specializálódott mérnökök villamos, gépész, vegyész, informatikai csapatában végezett munka.