Elektronikai Műszerész

Richter gedeon nyrt. - Dorog
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

A folyamatos üzemvitelhez szükséges műszerek, gépek, irányítástechnikai berendezések valamint pneumatikus rendszerek és elemek karbantartása, javítása. Komplex karbantartási munkák önállóan történő végrehajtásaMűszaki feladatok maradéktalan elvégzése a termelésben használatos műszereken és a raktározási területen használt műszereken egyarántHibajavítási, üzemeltetési tevékenységeket rögíztő nyilvántartások vezetéseElkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kapTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalomEgészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzésérőlMagad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink konditerem, uszoda járulnak hozzáCsaládod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjukFejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!Elektronikai műszerész végzettség Egyéb elvárások12/24 folyamatos munkarend vállalásaCsapatmunkában való aktív részvétel Aminek örülünkIpari műszeres területen szerzett tapasztalatRobbanásbiztos berendezés kezelője tanfolyamMegoldásorientált szemléletÖnálló munkavégzés, helyzetfelismerés