Műszaki Értékesítő

Skitus energy kft. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Energetikai korszerűsítésekhez, kivitelezésekhez kapcsolódó szolgáltatások és termékek telefonos-, és személyes értékesítéseúj üzleti kapcsolatok kiépítése, meglévő partnerekkel történő hosszú távú partneri kapcsolattartásárkalkulációk és árajánlatok elkészítése segítséggelvevői elégedettség mérése és növelésetárgyalások önálló lebonyolításaauditálás a Skitus projektekenversenyképes bérezés alapbér és kimagasló jutalékhosszú távú, stabil munkahely, fiatalos, dinamikus és segítőkész kollégákcéges gépjármű, laptop és telefon, valamint a felmérésekhez szükséges eszközök biztosításahatározatlan idejű munkaszerződés, teljes munkaidőbetanulási idő után home office lehetőség, változatos, önálló munkakiváló kommunikációs és együttműködési készségönálló, precíz, eredményorientált és pontos munkavégzés, határozott, proaktív személyiségfelhasználói szintű MS Office ismeretB kategóriás jogosítvány és releváns vezetési tapasztalatfeltétel:
minimum 1 év telemarketinges vagy értékesítői tapasztalatműszaki beállítottságBudakeszi lakóhely vagy Budakeszihez közeli lakóhely