Műszaki Értékesítő

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Lifteket és mozgólépcsőket gyártó és forgalmazó multinacionális partnerünkhöz keresünk
Műszaki értékesítő
Pozícióba munkatársat
A pozíció fókuszában megbízónk már meglévő termékeinek valamint portfoliójukba újonnan bekerült termék bevezetése és értékesítése lenne a hazai piacon.
Feladatok:

Klasszikus, értékesítési feladatok ellátása az ország egy adott földrajzi területén- főként Budapesten és Pest vármegyében
Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása mellett új üzleti lehetőségek, ügyfelek felkutatása, megszerzése és rendszeres látogatása, „hideghívások” alkalmazásával is;
Új felvonó és mozgólépcső berendezések értékesítése ingatlan befektetők, kivitelezők, -üzemeltetők részére;
Ajánlatok előkészítése, szerződések megkötése és gondozása;
Egyes ajánlatokhoz,szerződésekhez kapcsolódó gazdaságossági számítások elvégzése;
Elvárások:
Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előnyt jelent)
2-3 éves felvonók és mozgólépcsők értékesítése területén
Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány;
Erős értékesítő attitűd;
Lelkiismeretesség, elkötelezettség, csapatszemlélet;
Budapesti, vagy Budapest környéki lakhely
Egyéb:
Munkavégzés helye:
1044 Budapest, Ezred utca 2.
Juttatások:
Versenyképes alapbér
Havi bónusz és Éves bónusz
Cafeteria, Medicover csomag
Céges autó magánhasználattal