Műszaki Értékesítő / Területi Képviselő

Worklife - Székesfehérvár
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Ügyfeleinknél igények felmérése és szakmai tanácsadásMeglévő partner-kapcsolatok ápolása, vevői elégedettség javítása és a piaci részesedés növelése személyes, online és telefonos kapcsolattartásMeglévő ügyfelek hatékony monitorozásaPotenciális új vevőkapcsolatok kialakításaMagas műszaki színvonalú projektek előkészítése:
az együttműködési feltételek megfogalmazása és letárgyalása, egyedi ajánlatok kidolgozása, megállapodások elkészítésePiacképes fizetés + éves bónusz alapbér + forgalom arányos prémiumCafeteriaCéges gépkocsi, laptop, mobiltelefonBackOffice támogatás a munkáhozHosszú távú, perspektívát nyújtó munkalehetőség, fejlődési lehetőségStabil és eredményes vállalati háttérBiztos és hosszútávú karrierlehetőségSzéleskörű szakmai fejlődési lehetősége egy profi csapatbanTematikus képzések, rendszeres csapatépítő napokKözvetlen, nyitott kollégák és vezetőkModern szemléletmód, innovációs cselekedetek, saját termékfejlesztések MEGBÍZÓRÓL:
Műszaki értékesítőt keresünk építőipari területre nyugatmagyarországi régióra!20 éve képviseli hazánkban a szárazépítészeti megoldásokat, melyek egyre nagyobb teret hódítanak a magasépítés minden területén.Sikeres munkájukat számtalan ikonikus épület mutatja országszerte.Portfóliójukban a magyar építőanyag piacon egyedülállóan megtalálhatóak a szárazépítészet és szigeteléstechnika termékei egyaránt.Sikerüket a komplex megoldások adaptálása biztosítja az egyre növekvő versenyben.Dinamikus, innovatív szemléletű, mégis emberközeli, támogató légkörben dolgoznak.Feladatközpontú munkaszervezésük mellett figyelnek a munka-magánélet egyensúlyra - családos kollégák támogatása, szakmai profizmus, kiváló munkahelyi körülmények jellemzik csapatukat. Légy Te is elkötelezett csapatunk mindennapjainak része, várjuk jelentkezésed! Munkavégzés helye:
SzékesfehérvárMűszaki szakirányú végzettségMinimum 3 éves értékesítési tapasztalat építőipari területenKiváló piac- és termékismeretJó kommunikációs és kapcsolatteremtő készségCsapatjátékos hozzáállás önálló munkavégzési képességgel párosulvaMS Office felhasználói szintű ismereteB kategóriás jogosítványFelsőfokú műszaki végzettségAUTOCAD ismereteAngol/Német nyelvtudás