Sales Manager / Business Developer

Whc személyzeti tanácsadó kft. - Magy
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Pozíció leírása:
Rendszeres partnerlátogatás során a potenciális ügyfelek szakmai támogatása, többletvásárlásra történő ösztönzése
Új kapcsolatok felkutatása, kiváló partnerkapcsolat kialakítása
Az ügyfelek igényeinek felmérése, az ügyfél problémájára adott optimális megoldással a termékek értékesítése
Szoros együttműködés a belső értékesítőkkel a partnerekhez kapcsolódó folyamatokban (árajánlat kidolgozás, megrendelés feldolgozás)
Nagyobb, projekt jellegű ajánlatok kidolgozása
Heti terv és beszámoló készítés az értékesítési vezető felé
Tervezett értékesítési célok elérése
Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér, kulturált munkakörnyezet
A munkavégzéshez szükséges eszközök és háttér biztosítása (autó, laptop, mobil)
Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
Kihívást jelentő feladatok
Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségFiatal, dinamikus csapat
Elvárások:
Minimum középfokú végzettség (műszaki terület előny)
Minimum 3 év tapasztalat területi képviselőként/üzletfejlesztőként Magyarország keleti régiójában, ipari/műszaki területen
Pneumatikában szerzett tapasztalat, jártasság előny
Kiváló problémamegoldó képesség, eredmény- és ügyfélorientált gondolkodásmód
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Önálló munkavégzés
B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
ERP és CRM tapasztalat
MS Office eszközök magabiztos használata