Műszaki Előkészítő

Bodrogi bau kft. - Hódmezővásárhely
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Konszignáció készítésGyártás előkészítésAnyag kigyűjtésÁrajánlat készítésProjekt előkészítésGyártás és kereskedelem támogatásaAnyagbeszerzésMagas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.Segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során. Számíthatunk egymásra, ha szakmai segítségre van szüksége a csapatunk bármelyik tagjának.Egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél valósíthatod meg hosszú távú karriercéljaid.Versenyképes jövedelem.Céges telefon és laptop. Munkavégzés helye:
Hódmezővásárhely Nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalatEredményorientált gondolkodásmódProjektszemléletSzámítógép felhasználói ismeretek officePontosság, Precizitás, határozottságCAD ismeretFaiparban szerzett tapasztalatBútorgyártás területén szerzett tapasztalat