Műszaki Előkészítő - Pest Megye

Real-rent kft. - Dunavarsány
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Műszaki előkészítői feladatok teljeskörű ellátásaProjektek háttér dokumentációjának vezetéseÁrajánlatok készítése ésÁrajánlatok bekéréseKapcsolattartás a Megrendelőkkel, Szakhatóságokkal, AlvállalkozókkalStabil munkahely és fizetésTeljesítményarányos prémiumHosszútávú munkalehetőségTámogató VezetőségModern munkakörnyezetFejlődési lehetőségKihívásokkal teli munkakörMűszaki végzettség, Tapasztalat műszaki előkészítésben, árajánlatok készítésében és tenderajánlatok összeállításábanTalpraesett, határozott személyiség, Pontosság, PrecizitásJó kommunikációs készség, Kiváló problémamegoldó és szervező képesség, MegbízhatóságB kategóriás jogosítvány Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatÚtépítési, aszfaltozási területen szerzett tapasztalatAzonnali MunkakezdésSaját autó