Műszaki Előkészítő Épületgépész - Pécs/Tamási

Kiss épületgépész kft. - Baranya Megye
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

Bővülő műszaki előkészítő csapatunkba keresünk szakembereket. Munkavégzés helye:
Tamási / Pécs.FeladatokÉpületgépészeti projektekhez kapcsolódó árajánlatok készítése, műszaki előkészítésgépész kiviteli tervek, beérkezett költségvetések felülvizsgálatagépész műszaki tartalmak, kiírások, tervlapok átnézése, értelmezésekiviteli tervek alapján anyagkimutatások összeállításaárajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítésekapcsolattartás beszállítókkal.Kiemelt, stabil fizetés tapasztalattól függően, akár havi nettó 700.000 Ft + éves bónusz vagy mozgóbéralbérletet biztosítunklaptop, mobiltelefonkávé, gyümölcs, nasi a konyhában egész napmunkavégzés helye igényes és modern irodában, a Balaton közelében - Tamásiban vagy Pécsenszakmai tréningekszabad hétvégékjó hangulatú csapat, dinamikusan fejlődő cég, izgalmas kihívások.Minimum középfokú építőipari szakirányú végzettséggel rendelkezelszámítógépes MS Office, kiemelten Excel ismeretekkel rendelkezelmotivált vagy, szeretnél fejlődni, tanulni, igazi szakmai kihívásokat kereselönálló és precíz vagy.Gépészmérnöki területen szereztél felsőfokú szakirányú végzettségethasonló munkakörben szerzett munkatapasztalategyéb számítógépes ismeretek WinWatt, AutoCAD, CHM-BAU, KönyvCalc, TERC költségvetés-készítő programokönálló vagy, megbízható és precíz a munkádbanproblémamegoldó csapatjátékos hozzáállás.