Műszaki Előkészítő

Nyír-lift kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Meglévő ügyfélkapcsolatok átvétele, új ügyfélkör kiépítése, a portfolióval való folyamatos kapcsolattartásAz árajánlatokhoz szükséges információk beszerzése és kezeléseAz eladási lehetőség generálásaajánlatok és kalkulációk kidolgozásaSzakmai javaslatok kínálásaa potenciális vevők és tervezőirodák számáraMunkát egy megbízható, stabil vállalati háttérrel rendelkező fiatalos szervezetbenNyitott, pozitív, rugalmas, fiatalos és családias légkörtSzakmai, technikai kihívásokat és egyéni fejlődési lehetőségetVersenyképes jövedelmet és egyéb juttatásokatBejárási támogatástKözépfokú szakirányú végzettség műszaki, marketing vagy gazdaságiHatározott fellépés, megbízhatóság, önállóságFelhasználói szintű MS Office ismeretÉpületgépészeti, lehetőleg felvonós területen való jártasságMagasépítő vagy építész technikus tapasztalat, végzettségMűszaki termékek és szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalatAlap szintű angol nyelvtudás