Munkaügyi Adminisztrátor

Bunge zrt. - Martfű
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztráció elvégzéseMunkaidő nyilvántartó rendszer kezeléseJelenlét és távollét adatok vezetése és karbantartásaIgazolások és egyéb munkaügyi dokumentumok kezeléseMunkavállalók személyi anyagainak karbantartása, hozzájuk kapcsolódó adminisztratív táblázatok kezeléseÜzemorvosi alkalmassági vizsgálatok nyilvántartásaKapcsolattartás és segítségnyújtás a munkavállalók számáraHR folyamatok adminisztratív támogatásaVersenyképes, kiemelkedő bérezésCafeteriaVállalati buszjáratTengerparti és Balatoni üdülési lehetőségGyermeknevelési támogatásokMagas szintű orvosi ellátásIngyenes uszoda- és kondibérletKedvezményes termékvásárlási lehetőségSok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatásFejlődési lehetőségLegalább középfokú végzettség1-2 év tapasztalat munkaügyi adminisztráció területén Munkaidő nyilvántartásban szerzett tapasztalat, több műszakos munkarend eseténMagabiztos MS Office ismeretMunkajogi ismeretAlapfokú angol nyelvismeretMegbízható, precíz, önálló munkavégzés;
Terhelhető, proaktív hozzáállás;
Ügyfélközpontú szemlélet.NEXON rendszer ismereteTermelő vállalatnál szerzett HR tapasztalat