Munkaügyi Adminisztrátor

Securimaster protect plusz kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Vagyonvédelmi nagyvállalat Üllő területén történő munkavégzéssel, gyakorlattal rendelkező munkaügyi adminisztrátor munkatársat keres.Feladatai közé tartozik:
A vállalat működésének általános adminisztratív támogatása,a munkaügyet érintő összes dokumentáció előkészítése a bérszámfejtés részére,teljesítés igazolások és számlák kezelése,egyéb nyilvántartások vezetése, és a levelezés bonyolítása.Határozatlan idejű, heti 40 órás alkalmazotti jogviszony,versenyképes bérezés,a munkavégzéshez telefont és laptopot biztosítunk,nyelvvizsga pótlék próbaidőt követően,stabil, hosszútávú munkalehetőség, próbaidőt követően a Társaságunk alkalmazottjait szociális, illetve béren kívüli juttatásokkal pl. születési támogatás, temetési segély, csoportos biztosítás, törzsgárda elismerés, toborzási jutalék támogatjuk.Legalább 2 év hasonló munkaügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,minimum középfokú végzettség szakirányú végzettség előny de nem feltétel,jó kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,határozottság, önálló munkavégzés,terhelhetőség,számítógép készségi szintű ismerete MS Office:
Word, Excel, Power Point. A feladat ellátáshoz nélkülözhetetlen az Excel ismerete.