Senior Hr Adminisztrátor

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Miért dolgozz nálunk?stabil munkahely vagyunk, a világ egyik legdinamikusabban fejlődő állategészségügyi vállalatafolyamatosan bővülnek telephelyeinkelhivatott, lendületes, összetartó csapatunk vanhiszünk a valós teljesítményen alapuló előmenetelben és a cégen belüli karrierlehetőségekbenTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
Éves bónusz a vállalat eredményei és az egyéni teljesítmény alapjánkiemelkedő Cafeteriacsoportos élet-, és balesetbiztosításiskolakezdési támogatásextra szabadság 35 év alatt1 éves, határozott idejű szerződés Feladatok:
Munkaviszony létesítéssel, megszüntetéssel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, adminisztráció, okmány menedzsmentmunkavállalók személyi anyagainak karbantartása, az összes személyi adat pontosságának és teljességének biztosításamunkavállalói adatbázis vezetése, karbantartása, pontosságának biztosítása HRIStájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok készítése és változások követéseHR adminisztrációs folyamatok és keretek koordinálása, fejlesztése, amelyek biztosítják a munkaügyi törvények betartásátHR adminisztrációs területtel kapcsolatos szabályzatok, folyamatleírások készítésében/frissítésében való részvételúj belépők foglalkozás egészségügyi vizsgálatokkal kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátásaa ledolgozott munkaidők, távollétek, szabadságok menedzsmentjének támogatásakülföldi projektjeink munkaügyi ügyintézésében való részvételhatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérésekapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, a minisztériummalHR kimutatások, munkaügyi statisztikák, jelentések elkészítésekét fő HR Adminisztrátor támogatása Szeretnénk, ha az alábbi háttértudással csatlakoznál:
Főiskolai vagy egyetemi végzettséged van HR vagy hasonló területenminimum 3-5 éves szakmai tapasztalatod van HR adminisztrációs pozícióban, multinacionális vállalatnálangol nyelvtudásod aktívan használod Nexon4 ismeretemagas fokú precizitás, pontosság, önállóság jellemez magas szintű kommunikációs-, kapcsolatteremtő képességed van