Minőségügyi Mérnök

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Budapest
új ajánlat (18/06/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Partnerünk nyugati tulajdonban lévő gyártó vállalat.
Jelentősen bővül a termékpalettájuk és emiatt keresünk Hozzájuk kollégákat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök
Feladatok
Termelési folyamatokhoz szükséges dokumentációk kezelése és naprakészen tartása;
Új termékek bevezetésének minőségügyi támogatása;
Hibaanalízisek készítése, gyökérokok megállapítása és javító intézkedések folyamatában való részvétel;
Vevői reklamációk kezelése, valamint megelőző intézkedések a későbbi hibák kiküszöbölésére;
Együttműködés a termelésben dolgozó kollégákkal és a quality laborral;
Belső és külső auditokon való részvétel.
Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség;
Aktív angol nyelvtudás;
Gyártó vállalatnál,minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;
Minőségirányítási eszközök ismerete (pl. 8D, FMEA).
Amit kínálunk
Szakmai fejlődési lehetőség;
Korrekt, motiváló, a tapasztalatot értékelő bérezés;
Kiváló juttatási csomag;
STABILITÁS, bővülésPartnerünknél, így mindig van kihívás és érdekes feladat;
Nagyon jól együttműködő minőségügyi csapat;
Albérleti támogatása költözők részére;
Törzsidővel dolgoznak, így valamennyire rugalmas munkaidő.
Előnyök
Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat.
Munkavégzés helye
Dorog, Esztergom, Tát, Budapest
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.