Minőségügyi Mérnök

Starjobs magyarország - Jászfényszaru
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Megbízónk külföldi tulajdonú innovatív ipari terméket gyártó 40 éves tapasztalattal rendelkező gyár. Új beruházásuk során a termelés támogatásához keressük Jászfényszarura
Minőségügyi mérnökét

Feladatok:

A minőségügyi mérnök fő feladata biztosítani a gyártási folyamat során minden szükséges ellenőrzés megtörténjen a munkafolyamat elejétől a végéig, azért, hogy az ügyfelek kizárólag jó minőségű alkatrészeket kapjanak.

· Az ügyféltől vagy belülről érkező igények kezelése, kapcsolattartás, kommunikáció,
· A beszállítókkal való kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben,
· Részvétel a külső és belső auditok előkészítésében és végrehajtásában. Jelentések készítése, követése, ellenőrzése,
· Folyamatközi és végellenőrzések követelményeinek meghatározása, a kapcsolódó utasítások elkészítése, kommunikálása és oktatása,
· PPAP dokumentáció összeállítása az ügyfél felé, PPAP minták küldése és tárolása, aktív részvétel a próbagyártásban.
· A gyártás, karbantartás csapat támogatása a problémamegoldó/hibakeresési tevékenységekben,
· A gyártáshoz kapcsolódó dokumentumok (munkautasítások, ellenőrzési utasítások, CP, FMEA, layout stb.) létrehozása és frissítése,
· Integrált minőségirányítási rendszer fenntartása és fejlesztése az IATF 16949, az ISO 9001 szabványoknak és egyéb ügyfélkövetelményeknek megfelelően,
· Részvétel a folyamatos fejlesztési tevékenységekben.

Elvárások (végzettség, tapasztalat, nyelvtudás stb.)
· Mérnöki diploma,
· Minimum 3 év szakmai tapasztalat a minőségbiztosítás területén,
· Kiemelkedő elemző és problémamegoldó készség,
· IATF 16949 és ISO 9001 tanúsítási ismeretek,
· Jó kommunikációs készség.
· Folyékony angol nyelvtudás szóban, írásban
· Számítógépes ismeretek MS Office, ERP,

Amit a vállalat kínál:
· Tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő javadalmazás
· Lendületes platformot biztosít, hogy megmutathassa tehetségét
· Együtt fejlődés a céggel a 0-tól és a karrierépítési és fejlődési lehetőségektől kezdve

A "
gomb megnyomását követően küldje el magyar, angol nyelvű önéletrajzát és fizetési igényét. Köszönjük!