Minőségügyi Mérnök

Racemark international kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A minőségügyi mérnök felelős a Racemark minőségirányítási rendszer QMS, környezetirányítási rendszer EMS, külső tanúsítási rendszerek ISO, IATF, CCC, VDA stb. és a vevői elvárások szabványainak megfelelő teljesítményének értékeléséért.A minőségügyi mérnök az ügyfél belső képviselőjeként jár el a folyamat- és termékmegfelelőségtől való eltérések azonosítása, elemzése és megoldása érdekében. Együttműködik a Racemark teljes ellátási láncával, és biztosítja, hogy beszállítóink is megfeleljenek ezeknek a követelményeknek.A vevő elvárásainak megfelelő munkautasítások készítése.Beszállítói panaszkezelés, értékelések, scorecardok és PPAP-ok készítése.A beszállítói igények feldolgozása a szükséges dokumentációval.Figyelemmel kíséri az összes minőségi mérőeszköz megfelelő kalibrálását és ellenőrzését az ütemtervnek megfelelően.Biztosítja, hogy a minőségügyi sablonokat és formátumokat minden részleg helyesen használja.Az IMDS-adatok karbantartása.Az ügyfélportálok karbantartása.PPAP-ok létrehozása az ügyfél kérése alapján.VDA6.3, QMS és EMS belső auditok elvégzése.Az ügyfél auditálásának támogatása a szükséges dokumentáció, illetve mérések biztosításával.A minőségügyi technikusok és a gyártási operátorok támogatása felmerülő ügyekben és képzésekben.Belső ok-okozati megbeszélések 8D, FMEA vezetése és a megoldások nyomon követése.Versenyképes jövedelemCafetériaUtazási ktg. térítésSzemélyes Coaching, munkavállalók támogatásaMunkavállalói kedvezmények szolgáltatóknálKözösségi programok:
Farsang, Húsvét, Karácsonyi vacsora stb.Ingyenesen kávé, tea, csoki_ italautomata használatAjánlói programSport_ edzőterem bérlet, Yoga bérlet támogatásHatározatlan idejű munkaszerződésRugalmas munkaidőFelsőfokú műszaki végzettségLegalább 2 éves tapasztalat OEM gyártásterületén vagy Tier 1 autóipari környezetben.Legalább 2 éves tapasztalat az IATF 16949, ISO 14001, ISO 9001, minőségirányítási rendszerek, CCC terén.Releváns auditálási tanúsítványok és képzések Core Tools, VDA, APQP, PFEMA, audit.MS Office eszközökkel, autóipari ERP rendszerekkel Plex és ügyfélportálokkal kapcsolatos tapasztalat.Affinitás mások vezetésére és képzésére.Műszaki rajzok és specifikációk ismerete.Magas fokú szervezőkészség és figyelem a részletekre.Angol nyeltudás szóban és írásban egyaránt.Német nyelvtudásTextíl és szőnyeganyagokkal kapcsolatos tapasztalat.