Minőségügyi Mérnök

Easyhiring services kft. - Dévaványa
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségügyi mérnök
Feladatok
Vevői reklamációk kezelése, beszállítói nemmegfelelőségek feltárása
Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekében
Részvétel a beszállító fejlesztési folyamatokban
Belső minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése
Termékellenőrzési dokumentáció készítése
Aktív részvétel, javaslattétel a selejtcsökkentés érdekében
Munkatársak oktatása, motiválása
Gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
Kapcsolattartás a társosztályokkal
Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció, jelentések, statisztikák készítése/követése
Végzettség:

Felsőfokú műszaki végzettség
Hasonló munkakörben / minőségirányítási területen szerzett tapasztalat (3-5 év)
Nyelvtudás:

Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás (angol előny)
Számítógépes ismeretek:

MS Office felhasználó szintű ismeretek
Munkavégzési képességek:

Műszakirajz olvasási készség
Mérőeszközök használata
Önálló munkavégzésre való képesség
Fegyelmezettség és pontosság
Eredményorientáltság
Személyes készségek:

Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó képesség
Magabiztos fellépés és hatékony kommunikáció
Munkavégzés helye
Dévaványa,