Minőségügyi Mérnök

Manz hungary gépgyártó kft. - Debrecen
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

A minőségügyi mérnök csapat aktív tagjaként, a belső minőség folyamatos javítása, a rendelkezésre álló minőségügyi adatok elemzése, kiértékelése és a fejlesztésre irányuló intézkedések meghatározása, azok státuszainak nyomon követése.Vevői kapcsolattartás a minőségügyi kérdésekben, úgy, mint reklamációk, minőségügyi eltérési engedélye egyeztetése, valamit kiemelt vevők előre ütemezett rendszeres minőségügyi egyeztetései.Vevői reklamációs rendszer teljeskörű kezelése, adatok folyamat szerinti rögzítése, reklamáció elbírálása, jogosság esetén az érintett területek informálásával, korrekciós és megelőző intézkedések biztosítása.Szükség esetén kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben.Eljárási és munkautasítások felügyeleti rendszerének támogatása, belső utasítások aktualizálása, új folyamatok utasításban való szabályozása.Külső, belső folyamat auditok operatív feladatainak előkészítése, határidőre történő lebonyolításában, kiértékelése.Aktív részvétel a vállalat MIR-KIR rendszerével kapcsolatos tanúsító auditokra való felkészülésben, auditok alkalmával a feltárt hiányosságok megszüntetésére irányuló intézkedések meghozatalában való részvétel.A gyártási és szállítási ütemtervek alapján a műszakos minőségellenőrök munkavégzésének támogatása, a belső hibák javításainak koordinálása a technológia bevonásával.Pozitív, fiatalos gondolkodású csapatCsaládias hangulat a mindennapokban:
horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsoraDecemberben két ünnep között pihenés otthonSzakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapjánFizetésen felüli egyéb juttatások, mint cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesenMunkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/kmStabil, folyamatosan növekvő cég áll mögöttedAktív, legalább kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudásFelsőfokú műszaki végzettségMinőség-és környezetirányítási területen, gyártó cégnél szerzett min. 1-3 éves tapasztalatTermék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasságProjektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalatAlapvető mérő és ellenőrző eszközök ismereteMűszaki rajz értelmezésének képességeMicrosoft Office alkalmazások megbízható ismerete Excel, word, Power PointStressztűrő képesség, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, és képesség az összetett feladatok kezeléséreSAP ismeretFémipari tapasztalatEgyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalatLEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretekTermék és folyamat FMEA ismeret