Minőségügyi Mérnök

Starjobs magyarország - Kecskemét
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szerszám készítéssel és műanyag feldolgozással foglalkozó céghez keresünk minőségügyi mérnök munkatársakat.
Mikor jelentkezz hozzánk?
Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendben kell dolgoznod
Ha rendelkezel felsőfokú műszaki, szakirányú és belső auditor végzettséggel
Amennyiben rendelkezel minimum 5 éves autóiparban szerzett tapasztalattal
Ha angol nyelvtudásod középfokú szinten van szóban és írásban egyaránt
Milyen juttatásokra számíthatsz?
Önéletrajzodban kérjük, tüntesd fel bérigényed vagy a telefonos egyeztetésnél jelezd kollégánk felé
Telefont és laptopot biztosítunk a munkavégzéshez
Milyen feladataid lesznek?
Biztosítod a gyártmányok minőségi előírásnak megfelelő előállítását
Kidolgozod az alkatrész, termék-bemintázások, mérések, tesztelések rendszerét
A szervezeti egységek bevonásával hatékonyan működteted a minőségirányítási rendszert
Kapcsolatot tartasz a vevőkkel és szállítókkal
Elkészíted a termékdokumentációkat és hibakatalógust vezetsz
Hol fogsz dolgozni?
Kecskeméten