Minőségirányítási Mérnök

Polytec komló kft. - Komló
új ajánlat (25/04/2024)

munkaköri leírás

Vevői követelmények feldolgozása és megvalósítása a minőségügyi folyamatokbanAdatok gyűjtése, elemzése, statisztikák készítése és kiértékeléseElső minták dokumentálása, vevői dokumentáció összeállításaAuditokon való aktív részvétel, belső auditok lefolytatásaEllenőrzések szintjének, folyamatának kidolgozása, felügyelete és fejlesztéseJavító intézkedések bevezetése, felügyeleteMinőségügyi dokumentációs rendszer működtetése, aktualizálásaRészvétel a beszállító fejlesztési folyamatokbanNemzetközi környezetVersenyképes juttatási csomagFolyamatos fejlődési lehetőségFelsőfokú műszaki végzettségMinimum 1 év minőségirányításban szerzett tapasztalatTárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudásJó kommunikációs és együttműködési készségCsapatmunkára való hajlandóságRendszerszemléletErős Office ismeretekMinőségügyi végzettségAutóipari területen szerzett tapasztalatAutóipari minőségügyi módszerek, eszközök, szabvány ismereteSAP ismerete