Tapasztalt Minőségirányítási Mérnök

Ni hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

A minőségi teljesítmény elemzése statisztikai és analitikai eszközök, módszerek felhasználásával. Termékpanaszok vagy bejelentett minőségi problémák elemzése és kivizsgálása a vállalati irányelvekkel és külső szabályozási követelményekkel összhangban. A termék- vagy gyártási problémák kivizsgálása és a hibaelhárítás koordinálása. Javító intézkedések, megoldások és fejlesztések kidolgozása.Stratégiai szintű minőségügyi és folyamatos fejlesztési projektek vezetése. A vonatkozó követelményeknek és szabványoknak való megfelelés biztosítása és azok betartásában való közreműködés. A minőségirányítási rendszer hatékony végrehajtásának felügyelete. A folyamatos fejlesztési technikák, mint például a Six-Sigma, Poka-Yoke, 5 Why, SPC stb. használatának előmozdítása. A folyamatfejlesztési tevékenységek támogatása és irányítása.Minőségellenőrzési rendszerek kidolgozása és végrehajtása.Jelentés a kulcsfontosságú teljesítménymutatókról KPI-k a folyamatok betartása és a termékkel, folyamattal vagy rendszerrel kapcsolatos nem megfelelőségek megelőzése érdekében. Külső és belső auditokban való részvétel és azok koordinálása. Részvétel a keretrendszer biztosításában és a globális kockázatértékelési tevékenység koordinálásában. Vállalati szintű hatással bíró, komplex projektek vezetése. Új szempontok és műszaki területek kidolgozása a szabványos folyamatokba való integrálásuk érdekében.Emberközpontú, kiemelkedő vállalati kultúraÖsszetartó, támogató közösségStabil, megbízható céges háttérSokrétű szakmai fejlődési és előremeneteli lehetőségekSzámos elemből választható CafeteriaTovábbi béren kívüli kompenzációs juttatásokEgészség megőrzését támogató lehetőségekFejlődési lehetőség, tréningeken részvétel Online Linkedin learningMinden munkavállalónk számára élet- és balesetbiztosítást kötünkTámogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvényekMunkavállalóink számára kedvezmények pl.:
éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknálBölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatásIránytű program ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadásKedvezményes munkavállalói részvényvásárlási programMunkábajárási támogatás Az NI esélyegyenlőséget és pozitív cselekvést biztosító munkáltató, elkötelezett a diszkriminációtól mentes munkakörnyezet biztosítása mellett. Mindenki jelentkezését szeretettel várjuk az NI-nál.Bsc diploma mérnöki területen, vagy egy kapcsolódó műszaki területen, vagy ezzel egyenértékű végzettség.Minőségügyi mérnöki tapasztalat.Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.Erős analitikus, döntéshozó és problémamegoldó gondolkodásmód. A minőségbiztosítási terminológia, módszerek és eszközök ismerete.Magabiztos, meggyőző, proaktív személyiség, erős stakeholder management.Önálló munkavégzés.Új szabvány globális bevezetésére való nyitottság.Képesség új folyamatok kialakítására vagy a meglévők módosítására az új szabvány követelményei alapján. Stabil ismeret és tapasztalat projektmenedzsment területen.