Minőségbiztosítási Mérnök

Nissho hungary kft. - Újhartyán
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Minőségbiztositási mérnöki feladatok elletása.Főbb feladatok, munkák:
- Minőségirányítási vezető támogatása a belső minőségbiztosítási eljárások, szabványok és előírások meghatározásában, tárgyalásában és megegyezésében - Ügyfelek igényeinek felmérése és ezek teljesülése - Együttműködés a társosztályokkal az eljárások és a minőségi előírások megállapítása érdekében, és ezek figyelemmel kísérése az elfogadott célokkal - Minőségügyi témák kezelése SAP rendszerben - Nyersanyagok minőségi követelményeinek meghatározása a beszállítókkal - A minőség, az egészség és a biztonság normáinak meghatározása - Annak biztosítása, hogy a gyártási folyamatok mind nemzeti, mind nemzetközi szinten megfeleljenek a szabványoknak - Minőségbiztosítási és környezetvédelmi, egészségügyi és biztonsági tevékenységek teljesítményének ellenőrzése - Törvényeknek, rendeleteknek és ISO követelményeknek való megfelelésMinőségügyi eszközökben való jártasság 8D, PPAP, SPC, FMEA, CPVersenyképes juttatási csomag;
Utazási költségtérítésMultinacionális környezet - Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat - Szabványos gyártási felügyeleti szoftverek és az Excel ismerete - Kiváló analitikai, problémamegoldó és szervezeti készségek - Képes önállóan dolgozni és több projektet kezelni - Gépészmérnök vagy minőségbiztositási mérnök végzettség - Kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvismeretSzemélyes elvárások és feltételek:
- Célorientált, kezdeményező szellem, jó problémamegoldó képesség - Felelősségérzet, megbízhatóság - Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek - Döntő és magabiztos jellem - B kategóriás vezetői engedélyAutóipari cégnél szerzett tapasztalat.