Minőségirányítási Mérnök

Graboplast zrt. - Győr
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekébenrészvétel a termelési folyamat optimalizálásában, fejlesztésébenminőségellenőrök és laboránsok munkájának szakmai irányítása, szervezése és ellenőrzéseellenőrzési szintek, folyamatok és akciótervek részletes kidolgozása a minőség javítása érdekébena nem megfelelőségek kezelése során szoros együttműködés a vállalat többi folyamatával és társterületeivela minőségbiztosításra, hibafelismerésre vonatkozó oktatások előkészítése, végrehajtása a gyárral együttműködvevevői reklamációk szakmai véleményezése, elbírálás előkészítése, javító intézkedések végrehajtásának ellenőrzésetermék jóváhagyása és az ehhez kapcsolódó folyamatok koordinálásaalapanyagok és készáruk vizsgálatainak felügyeleteminőségbiztosítási vizsgálatok adminisztrációja, jelentések készítéseaktív részvétel a külső és belső auditokonminőségi szabványok betartatása és dokumentálásarészvétel a Graboplast Zrt. új stratégiájának sikertörténetébenfolyamatos szakmai fejlődési lehetőségrugalmas munkaidőversenyképes alapbér, cafetéria, laptop, mobiltelefonhosszú távú perspektíva egy közel 120 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú vállalatnálfelsőfokú mérnöki végzettség, preferáltan minőségügyi szakmérnöki szakképesítésminőség-ellenőrzés területén szerzett minimum 2-3 éves gyártóüzemi tapasztalatminimum 2-3 éves csoportvezetői tapasztalatSAP ismeretmagabiztos angol nyelvtudás írásban és szóbanhaladó szintű Excel ismeret alapfüggvények magabiztos használata, kimutatások készítéseegyéb MS Office programok felhasználó szintű ismerete Word, PPT, Outlookrendszerszemlélet, strukturált gondolkodáspontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzésjó kommunikációs képességrugalmasság, terhelhetőségegyüttműködési készség