Minőségbiztosítási Mérnök

Tr hungary kft. - Halásztelek
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

A vevői, illetve a hozzá tartozó esetleges beszállítói reklamációk kezelése, releváns akciók meghatározása – zárolás, válogatás, visszaszállítás, stb. – azok bevezetésének koordinálása, illetve nyomonkövetése.Telefonos, illetve akár személyes kapcsolattartás az ügyfelekkel.Szoros, napi kapcsolattartás a társterületekkel – beszerzés, értékesítés.A vevői-, illetve beszállítói minőségügyi folyamatok hatékonyságának a mérése, riportálása a Minőségbiztosítási Vezető felé.Ezen nemmegfelelőségek adminisztratív kezelése pl.:
ERP – Vállalatirányítási rendszer, vállalati dokumentációs felületek, vevői portálok, stb.A zárolt termékek felügyelete, az azokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálásaTovábbi, belső nemmegfelelőségek kezelése, kiértékeléseRészvétel a belső audit folyamatokban.Beszerzés és értékesítés tevékenységének szakmai támogatásaA bejövő- és kimenő áru folyamatok szakmai támogatásaÖsszetartó fiatal csapat vagyunkVáltozatos feladatokat és kihívásokkal teli munkakörStabil háttérrel rendelkező nemzetközi folyamatosan fejlődő, vállalat vagyunkSzoros együttműködés az anyavállalattalCsaládias összetartó csapat vár rádMűszaki felsőfokú végzettség – mérnöki előnyben1-3 év szakmai tapasztalat Minőségbiztosítási Mérnökként, vevői-, vagy beszállítói oldalon.Autóipari minőségbiztosítási eszközök – „Core tools” – alap fokú ismerete.Középfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban – szakmai nyelv ismerete előnybenMinőségbiztosítási mérnök végzettségKötőelem gyártás forgalmazás területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalatAz angol mellett más nyelv ismerete