Vevői Minőségbiztosítási Mérnök - Ózd

Get work trend kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Nagyvállalati Partnercégünkhöz keresünk
Vevői Minőségbiztosítási Mérnök
Pozícióba munkatársat.
Partnercégünk több mint 40 éve fejleszti, gyártja és forgalmazza a legkorszerűbb csatlakozókat.
A pozíció rövid bemutatása:
A vevői minőségbiztosítási mérnökként felelős leszel a vevői reklamációk kezeléséért, a minőségi problémák elemzéséért és megoldásáért, valamint a folyamatos fejlesztési intézkedések bevezetéséért a vevői elégedettség biztosítása érdekében
Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
Az összes vonatkozó minőségi előírásnak való megfelelés biztosítása
Nem megfelelő kimenetek kezelése és ellenőrzése, ügyfélpanaszok kezelése.
A vevői reklamációk feldolgozásának felügyelete és koordinálása, adatgyűjtések elvégzése
A problémamegoldás mérföldköveinek azonosítása és dokumentálása
A problémamegoldáshoz tartozó határidők betartása, felügyelete, adott esetben eszkalálás
SAP-ban történő adminisztráció
Folyamatos jelentéskészítés (időközi és végleges 8D riport), kapcsolattartás a vevő képviselőjével
Felügyeli a meghatározott intézkedések ütemterv szerinti bevezetését, adott esetben eszkalálás
Ellenőrzi a bevezetett intézkedések hatékonyságát, adott esetben eszkalálás
Válogatás, elkülönítés, illetve bármilyen más azonnali intézkedés koordinálása minden érdekelt félnél
Vevői követelmények ismerete, illetve feldolgozása vállalaton belül, változás esetén a szervezeten belüli tájékoztatás biztosítása
Vevői látogatások/auditok előkészítése/végrehajtása/nyomon követése
Amit fontos számunkra Veled kapcsolatban:
Felsőfokú műszaki végzettség
Minőségbiztosítási területen, hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 éves tapasztalat
Írásban és beszédben angol nyelv erős kommunikációs szintű ismerete
Kiváló probléma megoldó képesség, problémamegoldó eszközök ismerete
Jó kommunikációs képesség
SAP rendszer ismeret
MS Office felhasználói szintű ismeret
Minőségorientált szemléletmód, precizitás
Amiért minket válassz:
Stabil és hosszú távú munkalehetőség mellett versenyképes javadalmazási csomagot kínál partnerünk,
Inspiráló munkakörnyezetben végezheted feladataidat
Rugalmas munkarend mellet lehetőséged van hibrid munkavégzésre,
Mobiltelefon és laptop a hatékony munkavégzéshez.
Rendszeres dolgozói csomagok a vállalat termékeiből.
Munkavégzés helye:
Ózd
Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?
Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.
Köszönjük a jelentkezésedet!
Nálunk Te vagy a legfontosabb!
Get Work Trend Kft.!
Munkaerő-kölcsönzés engedély száma:
10057-1/2012-0100-1046
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021