Projekt Minőségbiztosítási Mérnök

Hire-one személyzeti tanácsadó kft. - Tatabánya
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Nyugati kultúrájú autóipari gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Projekt minőségbiztosítási mérnök
Feladatok
Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi területen, az APQP fázisban;
A projektcsapat és a gyári minőségbiztosítás közötti kapcsolattartás:
Elektromos járművekbe szánt termékek projekt minőségbiztosítási támogatása;
Vevői és a vállalatminőségkövetelmények összehangolása;
Minőségbiztosítási kérdésekben koordináció a projekt csapat és az üzem között;
Projektekben való felelősség a szállítók elsőminta folyamatáért;
Az új termék gyártási folyamatának támogatása, vevői PPAP koordinálása;
A vevői csoportok minőségügyi módszerekkel történő támogatása.
Elvárások
Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, járműgépész, műszaki menedzser);
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
Min. 3 év autóipariterületet szerzett minőségügyi tapasztalat;
Autóipari minőségügyi ismeretek (APQP / VDA4, PPAP / VDA2, FMEA, IATF 16949).
Amit kínálunk
Új termék bevezetésével járó kihívások;
Home office
Éves bónusz
Cafeteria
Üzemanyag támogatás
Extra szabadság
Szakmai kihívások
Munkavégzés helye
Oroszlány, Tatabánya
Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.