Minőségbiztosítási Mérnök Apqp

Aptiv services hungary - Szombathely
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Új projektek támogatása minőségbiztosítási oldalról, új termékek gyártási folyamatának fejlesztése, a termelés megkezdésének SOP biztosításaBelső auditok, gép- és folyamatképesség vizsgálatok elvégzéseKapcsolattartás a vevőkkel, támogatás a vevői auditok során, a felmerülő minőségügyi problémák kezeléseAz új termék bevezetéshez ezen belül is az APQP-hez kapcsolódó folyamatok koordinálása Risk assessment, Feasibility, CP és PFMEA létrehozása, Safe Launch a fejlesztési ciklus minden szintjénBónuszokCafeteriaBejárási támogatásSzolgáltatói kedvezményprogramMunkavállalói támogató program ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadásÉlet- és balesetbiztosításKedvezményes étkezési lehetőségIngyenes sportolási lehetőség edzőterem, uszodaModern munkakörnyezet Adatkezelési tájékoztatónk a honlapunkon található.Műszaki felsőfokú végzettségLegalább 3 éves szakmai tapasztalat minőségbiztosítási területen, autóipari termelővállalatnálTárgyalóképes angol nyelvtudásIATF 16949 rendszer ismereteQuality Core Tools ismeret 8D, PFMEA, CP, APQP, PPAPProjektmenedzsment tapasztalatLean, Six Sigma ismeret előnyVDA 6.3 Auditor képesítés előnyAlakítsd velünk a közlekedés jövőjét! Szombathelyi gyártócégünk további fejlődéséhez várjuk új munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe: