Sqa Mérnök

Knorr-bremse rail systems budapest - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használják a CAF villamosok és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Jelenleg bővülés miatt keresünk SQA mérnök kollégát minőségügyi csapatunkba. Ha van minőségbiztosítási tapasztalatod és érdekelnek a vasútipari pneumatikus termékek, nálunk a helyed!
EZEK LESZNEK A FELADATAID
Beszállítói elsőminták jóváhagyása, termékbevezetés
Beszállítók látogatása és reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése)
Kapcsolattartás a beszállítóinkkal, társosztályokkal
Beszállítók mutatószámainak elkészítése, nyomon követése, akciók azok javítására
Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés, anyagi kérdések tisztázása
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van
Többéves gyakorlati tapasztalattal rendelkezel minőségügyi technikák alkalmazásában (MSA, PPAP, APQP, R&
R, SPC, 5Why, Ishikawa stb.)
B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
Németül is beszélsz
Autóipari környezetben szereztél tapasztalatot
SAP ismerettel is rendelkezel
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat a COVID mentes időszakokban
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
A munka-magánélet egyensúlyát kötetlen munkaidővel és heti 2 nap home office lehetőséggel támogatjuk
Lokáció:
XXIII. kerület Budapest Helsinki út 105.

Jelentkezzen most a következőre:
Sqa Mérnök