Folyamatmérnök Elektromos Hajtások Területén

Dana tm4 hungary kft. - Győr
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör célja:
A vállalat elektromos hajtások – motor szerelde területén autóipari szabványnak megfeleltetett gyártási folyamatok működtetése. Főbb feladatok:
Új termék bevezetési projectek támogatása az APQP és a belső standardok szerint;
Futó gyártás teljesítménymutatóinak nyomon követése, elemzése, intézkedések meghozatala OEE, ciklusidő, szerszám élettartam;
Minőségbiztosítási követelmények teljesítése, aktív részvétel a problémák elemzésében, 8D folyamat támogatása;
Aktív részvétel fejlesztési projectekben, Lean eszköztár üzemeltetése, időelemzés, hatékonyságfejlesztés;
Beruházások, fejlesztések felügyelete, kapcsolattartás a berendezés beszállítókkal;
Gyártósor hatékonyságának fejlesztése, új technológiák bevezetése, automatizálás, robotika;
Társosztályokkal való kapcsolattartás;
Multinacionális vállalati kultúra megismerése;
Fiatalos, lendületes, motivált csapat;
Kiváló munkakörülmények;
Hosszú távú munkalehetőség;
Versenyképes bérezés;
Kedvezményes étkezési lehetőség;
Felsőfokú gépész/villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség;
Precíziós autóipari termékek összeszerelésében jártasság;
Tapasztalat hibaelhárítással, hibaanalízissel kapcsolatban;
Műszaki rajzok olvasása és megértése;
Tapasztalat autóipari dokumentációs rendszerek használatában FC, CP, FMEA, WIKommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Önálló, precíz feladat elvégzés;