Mérnök Értékesítő

Beck and partners kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
új ajánlat (01/05/2024)

munkaköri leírás

Amit kínálnak:
Kedvező, pozícióhoz illeszkedő jövedelem (alapbér + jutalék)
Szakmai képzés
A munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, laptop, telefon)
Fejlődési lehetőség
A következők lesznek a feladataid:
Öntözőberendezések és hígtrágya kezelő- és kijuttató gépek értékesítése
Tárgyalások lebonyolítása
Új ügyfélkapcsolatok kialakítás, meglévő partnereinkkel folyamatos kommunikáció, kapcsolattartás
Ügyfeleink egyedi igényeinek felmérése
Műszaki megoldások kidolgozása
Szerződéskötés előkészítése
Aktív részvétel az értékesítés teljes folyamatában
Részvétel szakmai továbbképzéseken
Elvárások:
Szeretsz értékesíteni és jól kommunikálsz az emberekkel, partnerekkel
Mezőgazdasági gépész végzettség
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office), magabiztos Excel tudással rendelkezel
B kategóriás jogosítvány rendelkezel
Ismered az angol vagy német nyelvet társalgási szinten
Minimum 3 évet dolgoztál értékesítésben és magas fokú az értékesítési attitűdöd
Ismered a mezőgazdasági szektort és annak célpiacait
Jó csapatjátékos vagy, de szeretsz egyedül is dolgozni
Pozitív a hozzáállásod és nyitott személyiség vagy, könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal
Alapos, pontos és percíz vagy a munkádban, tudod tartani a határidőket
Kiváló a problémamegoldó képességed
Munkavégzés pontos helye:
Kelet-Magyarország (Hajdú-Bihar vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!