Menedzser Asszisztens

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Vezetők, igazgatók munkájának napi támogatása, asszisztencia ellátása, naptárak kezelése, vezetői értekezletek, találkozók, tárgyalások előkészítése, megszervezése
Érkező vendégek fogadása, partnerekkel való kapcsolattartás, utazásszervezés
Üzleti vendéglátáshoz kapcsolódó feladatok ellátása, catering rendelés és bekészítés
Iroda működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése, határidők kezelése
Szabadságnyilvántartás és naptár vezetése, jelenléti ív kezelése szükség esetén
Társosztályokkal való szoros együttműködés a felmerülő feladatokkal kapcsolatban
Szerződések kezelése, rendszerezése, aláírások begyűjtése
Postázás és iktatásMagyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenFelsőfokú végzettség
3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Kiváló időgazdálkodási és problémamegoldó készség
Önálló, gyors és precíz munkavégzés
Strukturált gondolkodásmód, multitasking képesség
Elhivatottság a szakma iránt
MS Office alkalmazások magas szintű ismeretDöntés-előkészítő anyagok összeállításában tapasztalat